Čo je Vernostná karta?


Prinášame Vám jedinečný vernostný program, ktorý v maloobchode nemá na Slovensku obdobu. Ponúkame Vám možnosť mať pasívny príjem nie len zo svojich nákupov, ale aj zo stoviek až tisícov iných nákupov.

Vernostná karta Vám vracia späť peniaze z Vašich nákupov a preto sa ju oplatí vybrať a ukázať pri platení všade tam kde má platnosť. Ak chcete aby Vám Vernostná karta prinášala peniaze aj z nákupov ďalších ľudí, zaregistrujte ich do systému.

Vernostná karta Vám zároveň slúži ako platobná karta nakoľko ňou môžete aj platiť. Všetky profity do výšky 500,-EUR Vám obhospodaruje vernostná karta. Peniaze sa Vám ukladajú na účte a cez kartu viete veľmi pohodlne robiť platby. Zároveň je to veľmi výhodné, nakoľko narozdiel od bankovej karty neplatíte žiadne poplatky za vedenie účtu ani za transakcie. Pri platbe u obchodníka neúčtujeme žiaden poplatok ani obchodníkovi narozdiel od banky. Toto je tiež jedná z vecí prečo vznikla naša vernostná karta a systém okolo toho. Nemôžeme sa už pozerať na to, ako sa banky obohacujú a každoročne profitujú pre nič a za nič. Preto je treba platiť len za produkty a služby. Ak ste spokojní s tovarom a službou robte ďalej reklamu a registrujte do systému ďalších ľudí. Onedlho sa Vám systém poďakuje profitom (pasívnym príjmom), ktorý vie byť pravidelný a v podstate neobmedzený.

Zadarmo máte cez internet prístup k svojemu účtu, kde si môže online kontrolovať stav jednotlivých nákupov a platieb, sieť ľudí ktorých ste zaregistrovali a z ktorých máte profit.

Dostanete od nás zadarmo 3 vernostné karty vo forme príveskov, aby mohli Vernostnú kartu používať aj členovia Vašej rodiny. V prípade straty alebo poškodenia máte zároveň možnosť si kedykoľvek vytlačiť svoju vernostnú kartu z nášho systému.

Verte vernostnej karte a systému, ktorý sme pre Vás pripravili. Naplánujte si používanie Vašej karty a dajte si nejaký cieľ. Napr. mesačne zaregistrujem 10 ľudí a v sieti kde karta platí urobím obrat 150,-EUR. To isté šírte a propagujte ďalej. Za pár mesiacov Váš profit na karte môže byť oveľa vyšší ako je vaša výplata. Toto je náš cieľ. Toto je naša podstata.

Viac informácií ...