O nás

VernostnaKarta.eu s.r.o. je súkromná spoločnosť založená a podnikajúca na Slovensku. Založili ju ľudia, ktorým nie je jedno akým smerom sa uberajú ich životy. Naprogramovali a spustili sme systém, ktorý funguje na svete už veľmi dlho. Ide o Network marketing inak povedané (sieťový marketing).

VernostnaKarta.eu s.r.o. je internetový katalóg firiem a organizácií, poskytujúci návštevníkom (členom) zľavu na tovary a služby. Zákazník (registrovaný člen) má možnosť vyhľadávať rýchlo a prehľadne podnikateľské subjekty podľa ich obchodného mena, alebo podľa ponúkaných tovarov a služieb.

Základnou službou, ktorú ponúkame, je zaradenie Vašej firmy (so všetkými pobočkami) do našej databázy, vytvorenie jej profilu s informáciami ako sú kontaktné údaje, popis, otváracie hodiny, oblasti pôsobenia, cenník, fotografie, (ako aj zobrazenie celej siete Vašich pobočiek), odkaz na Vašu skutočnú webovú stránku, atď. Ďalej podpisujeme zmluvy, dohadujeme zľavu pre našich členov, vyrábame vernostné kartičky ktoré distribujeme Vám zákaznikom (členom) a staráme sa hlavne aby to celé malo hlavu a pätu. Tento systém vznikol aj preto, lebo sa nám nepáčia niektoré iné systémy pracujúce na tom istom princípe pôsobiace a podnikajúce na našom trhu. Rozhodli sme sa preto urobiť systém vlastný a prispôsobiť ho na naše Slovenské pomery.

Čo robíme
Oslovujeme firmy, podnikateľov a ľudí aby zdieľali svoj pracovný aj súkromný (život) čas na istej úrovni s nami. Aká tá úroveň bude, si určí každý z Vás. Náš systém ponúka niekoľko úrovni a možností.

Prvá úroveň je mať kartu a profitovať zo svojich nákupov na zľavách, ktoré ponúkajú naši obchodní partneri. Táto úroveň je dnes však už bežná, nakoľko veľa obchodníkov dnes ponúka na svoje produkty či služby nejaké tie zľavy. Preto mávame v peňaženkách toľko vernostných či tomu podobných kariet.

Druhá úroveň je o niečo viac atraktívna. Ide o to, že môžete mať profit aj z iných nákupov a využívaných služieb (profit z obratu iných ľudí). Tu si systém vyžaduje trocha Vašej pozornosti. Potrebujete len urobiť reklamu produktu a službe s ktorou ste spokojní. Samozrejme musí u daného obchodníka platiť naša karta. Ak neplatí? Môžete zaregistrovať aj samotného obchodníka a umožniť mu tak zapojiť sa do nášho systému. Ako odmenu za robenie reklamy dostanete zo systému od 0,25% do 1% z obratu daného človeka, firmy, podnikateľa. Odmena bude trvalá a možno aj pravidelná každý jeden mesiac. Môžeme to nazvať pasívnym príjmom. A tu je jedno koľko máte na výplatnej páske peňazí. Či ste alebo nie ste so svojou finančnou situáciou spokojní. Takýmto spôsobom si vie každý zúčastnený človek prilepšiť ba dokonca aj zbohatnúť. Aj keď to nemusí byť prvotná priorita zapojenia sa do systému. Takže urobiť reklamu znamená zaregistrovať človeka staršieho ako 18 rokov do Vašej prvej línie na stránke www.vernostnakarta.eu. To je celé. Viete začať dnes, hneď a kedykoľvek. To robíme my.

Čo chceme
Chceme vziať životy do vlastných rúk a rozhodovať o všetkom okolo nás. Inak povedané? Bojujeme za slobodu a nie za istotu. Nie politik, nie zamestnávateľ, nie niekto iný bude rozhodovať ako bude vyzerať moja budúcnosť (môj život). Urobím tak ja dnes a teraz. Urobte tak aj Vy. Náš systém bude fungovať iba s Vami, podnikateľmi, firmami a zákazníkmi. Bude fungovať iba s ľuďmi. Zapojte sa preto do systému pre krajšie zajtrajšky (Vaše zajtrajšky).


Na záver si vypočujte zaujímavé audio, ktoré má cca 10 minút.

Autor: Daniel Sikora